Zuzana Krátká Fotografie
Zuzana Krátká fotografie
CENÍK A NABÍDKA FOTOGRAFICKÝCH PRACÍSVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Zmáčknout spoušť fotoaparátu se může zdát jednoduché. Umění je vytvořit fotografii, při které si i po letech vzpomenete na barvy, vůně a pocity, které patřily k danému okamžiku. Mým úkolem je zaznamenat pro Vás ty nejkrásnější a nejzajímavější události Vašeho velkého dne.
Objednávky a dotazy prosím zasílejte na kontaktní adresu.

BALÍČEK I
• celodenní fotografování (10 hod. včetně prostojů)
• předsvatební schůzka
• ranní přípravy, příjezd hostů, obřad a gratulace, fotografování portrétů novomanželů a svatebních hostů, skupinová fotografie, hostina, momentky zachycené během celého dne
• cena zahrnuje cca 250 ks upravených fotografií na DVD (v plné kvalitě pro tisk a v nižší kvalitě pro snadné prohlížení)
• dárek pro nevěstu v podobě krásného elegantního šperku s komponenty Swarovski
CENA: 15.000Kč

BALÍČEK II
• půl dne fotografování (6 hod. včetně prostojů)
• předsvatební schůzka
• ranní přípravy, příjezd hostů, obřad a gratulace, fotografování portrétů novomanželů a svatebních hostů, skupinová fotografie, začátek hostiny, momentky zachycené během půl dne
• cena zahrnuje cca 150 ks upravených fotografií na DVD (v plné kvalitě pro tisk a v nižší kvalitě pro snadné prohlížení)
• 60 ks fotografií zhotovených ve formátu 13x18cm
CENA: 9.900Kč

BALÍČEK III
• 3 hod. fotografování (včetně prostojů)
• předsvatební schůzka
• obřad a gratulace, fotografování portrétů novomanželů a svatebních hostů, skupinová fotografie
• cena zahrnuje cca 60 ks upravených fotografií na DVD (v plné kvalitě pro tisk a v nižší kvalitě pro snadné prohlížení)
• 30 ks fotografií zhotovených ve formátu 13x18cm
• balíček je možné objednat pouze mimo měsíce červen-září (vzhledem k dané situaci kvůli koronaviru je možné využít tento balíček po celý rok 2020)
CENA: 5.500Kč


PŘEDSVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ
Chcete mít více času na své svatební hosty a pořádně si užít svůj velký den? Pro tento případ nabízím fotografování portrétů nevěsty a ženicha v jiný den, než v ten svatební.
Vše tak budete mít bez stresu a můžete se plně věnovat svým hostům. Napište si o více informací .......................................................................... cena: 1.900Kč


DODATEČNÉ PŘIOBJEDNÁVKY
* Originální fotokniha ... cena 3.000Kč
* Slideshow tvořená z vybraných fotografií s hudebním podkresem ... cena 1.900Kč
* Jednotlivé fotografie v různých formátech (10x15, 13x18, 18x24, 24x30,...)
* Cena za každou další hodinu strávenou na svatbě činí 1.000Kč

ZÁLOHA NA FOTOGRAFOVÁNÍ SVATBY ČINÍ 30% Z CELKOVÉ CENY. ZÁLOHA JE NEVRATNÁ A PLATÍ SE BĚHEM REZERVACE TERMÍNU. ZBYTEK ČÁSTKY JE SPLATNÝ PO UKONČENÍ FOTOGRAFOVÁNÍ.FOTOGRAFOVÁNÍ VE STUDIU
Fotografování probíhá v krásném plně vybaveném fotostudiu v Brně (STAR studio nebo studio VAMA). Studio je vhodné na fotografování portrétů, rodin, dětí, párů, těhotenské či boudoirové fotografie. Je jen na Vás, jaký druh si vyberete.
Jestliže máte ve svém okolí někoho dalšího, kdo má zájem o fotografování ve stejném termínu jako vy, vemte je s sebou. Např. kamarádka nebo další rodinka. Dostanete tak vy i druhý zájemce o focení 500Kč slevu z původní ceny. Dejte mi však prosím vědět předem, ať si mohu vše připravit.
MÁTE ZÁJEM O FOTOGRAFOVÁNÍ V JINÉM PROSTŘEDÍ NEŽ JE STUDIO? NEVÁHEJTE A NAPIŠTE MI. VYTVOŘÍM VÁM INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU.
CENA ZAHRNUJE:
• 1,5-2 hodiny fotografování
• 10ks retušovaných fotografií v digitální podobě na CD (v rozlišení pro tisk i pro web)
• tisk fotografií ve formátu 13x18cm
• pronájem ateliéru
CENA: 3.500KčFOTOGRAFOVÁNÍ V EXTERIÉRU
Fotografování může probíhat kdekoliv ve venkovních prostorách-louky, lesy, parky či u Vás na zahradě. Vhodné pro rodinnou a těhotenskou fotografii, portréty Vás či Vašich dětí.
CENA ZAHRNUJE:
• 1-1,5 hodiny fotografování
• 10ks retušovaných fotografií v digitální podobě na CD (v rozlišení pro tisk i pro web)
• tisk fotografií ve formátu 13x18cm
CENA: 2.500Kč


NEWBORN FOTOGRAFIE
NOWBORN FOTOGRAFII NAHRAZUJI LIFESTYLOVÝM FOCENÍM. PRO VÍCE INFORMACÍ SI PIŠTE ČI VOLEJTE. V BLÍZKÉ DOBĚ NAPÍŠU INFORMACE I NA WEB.
CENA: 3.500Kč


SLUŽBY VIZÁŽISTKY
Aby Vaše fotografie byly co nejdokonalejší, doporučuji využít služby vizážistky. Cena zahrnuje 1x photo make-up a základní úpravu vlasů. O využití vizážistky mne informujte prosím předem ................................................................................................................................................... 500Kč-700Kč (dle náročnosti).

DŮLEŽITÉ INFORMACE A PODMÍNKY
TYTO PODMÍNKY A INFORMACE SE NETÝKAJÍ SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ. PODMÍNKY KE SVATEBNÍMU FOCENÍ ZASÍLÁM JAKO SOUČÁST REZERVAČNÍ SMLOUVY
* během objednání Vašeho termínu foceni je třeba složit zálohu ve výši 1.000Kč na č.u.1203798010/3030. Touto částkou si rezervujete Váš termín. V případě zrušení fotografování z Vaší strany je částka nevratná. Záloha je vratná pouze v případě, dojde-li ke zrušení focení ze strany fotografa.
* změna termínu je možná 1x. V případě změny termínu mne kontaktujte nejpozději 2 dny před focením.
* zbytek částky je splatný ihned po focení v hotovosti nebo ji můžete uhradit ještě před focením na účet
* fotografie, které obdržíte jako předvýběr jsou jen částečně upraveny a slouží jen k Vašemu finálnímu výběru fotek. Je zákaz fotografie kdekoliv šířit, jakkoliv je měnit či zveřejňovat na sociálních sítích
* neupravené fotografie neposkytuji!!!
* máte-li zájem o tisk fotografií v jiném formátu či vytvoření například fotoknihy, ráda Vám tyto služby zařídím
* každý fotograf má svůj rukopis a každý člověk má jiný vkus. Prosím, nahlédněte do mé galerie fotografií ještě před focením. Budete tak mít představu o mojí tvorbě.
* pořízením fotografií mi dáváte souhlas s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítích. V případě, že si nepřejete Vaše fotografie zveřejnit, informujte mne o tom prosím
* vybrali jste si více fotografií než obsahuje Váš balíček? Každá další retušovaná fotografie stojí 250Kč/ks. Od 6ks je cena 150Kč/ks.
* vaše fotografie eviduji po dobu dalšího roku. V případě zájmu si můžete fotografie doobjednat i později
* nakládání s vašimi osobními údaji upravuje směrnice o GDPR (General Data Protection Regulation) dle nařízení (EU) 2016/679. Více informací ohledně GDPR přikládám jako součást smlouvy. Na vyžádání pošlu k přečtení.


Objednávky a dotazy prosím zasílejte na kontaktní adresu.